Gas Jeans

GAS S.p.A.  , je popredná značka prémiového oblečenia a denimu, ktorú vlastní Grotto SpA a ktorú prevádzkuje rodina Grotto v Taliansku . Spoločnosť založil Claudio Grotto na začiatku 70. rokov minulého storočia. Dnes pôsobí vo viac ako 56 krajinách a má viac ako 3 000 obchodov.

Spoločnosť GAS sa zameriava na svoje výrobky v segmente mládeže. Táto značka je v talianskej i celosvetovej módnej scéne známa ako jednoduchá, originálna a všestranná.

Barbara Palvin bola v mnohých reklamách na džínsy GAS, oblečená v rôznych rifliach značky GAS. Jeden z obľúbenejších obrázkov ju zahŕňa v modrých džínsoch priliehajúcich k pokožke

GAS JEANS oblečenie
Cavlin Klein

Vďaka kombinácii súčasných a klasických štýlov Cavin Klein®. Ponúkame sortiment dámskeho oblečenia, aby ste pozdvihli svoj štýl. Od zmyselných bikín , každodenných tričiek pre ženy až po pohodlné a útulné úplety a pánske kožené čižmy z kolekcie pánskeho oblečenia . V našej zbierke sa nachádza ikonický štítok džínsov Calvin Klein.

Doprajte si svoje osobné pohodlie s naším sortimentom oblečenia na voľný čas a spoločenského oblečenia. Kráčajte pohodlne, keď si oblečiete jednu z našich žabiek alebo plochých topánok pre mužov.

Diesel

Diesel SpA je talianska maloobchodná odevná spoločnosť so sídlom v Breganze v Taliansku.  Predáva denim a iné oblečenie, obuv a doplnky. Odevný rad má dve rôzne značky: Diesel a Diesel Black Gold. Existuje aj rad pre deti s názvom Diesel Kid. Spoločnosť je známa svojimi neskutočnými reklamnými kampaňami.

Riadok luxusnej vône značky Diesel vlastní a vyrába spoločnosť L’Oréal .

Diesel USA v marci 2019 podala žiadosť podľa článku 11 konkurznej ochrany.  Jej materská spoločnosť Diesel S.p.A. nie je súčasťou konkurzného zákona.

Tommy Hilfiger

Vyjadrite sa širokým sortimentom oblečenia, obuvi, tašiek a doplnkov. Kolekcia Tommy Hilfiger pre mužov i ženy má všetko, čo by vyhovovalo každému štýlu. Pánska kolekcia Tommy Hilfiger je absolútnou lahôdkou pre mužov.  Prezrite si našu zbierku košieľ, ktoré zaistia, že budete vyzerať šikovne a elegantne, alebo si prezrite náš sortiment oblekov, ktoré zaistia čistý a elegantný vzhľad. Na dokončenie vzhľadu náš sortiment príslušenstva sľubuje elegantný nádych vášho oblečenia a celkového štýlu. Dámska kolekcia Tommy Hilfiger sľubuje luxus a krásu s každým kúskom oblečenia.

Buďte najlepšou verziou seba a vyjadrite viac s naším radom oblečenia a doplnkov. Oblečte sa, aby ste zapôsobili, so širokou škálou šiat , topov, džínsov, joggerov, búnd a oveľa viac. Upravte si to, experimentujte alebo jednoducho nájdite požadovanú kombináciu.