VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Predajňu máme : v meste Košice a to konkrétne Mlynská 104/1, 040 01 Košice, viac info s mapou v kontakte

Stačí ak vyplníte fakturačnú adresu, ktorá bude odlišná od dodacej adresy. Pri platbe na dobierku posielať balík nie je možné na inú adresu ako adresu preberajúceho. Ak chcete potešiť a obdarovať niekoho je potrebné platbu previesť online, alebo na bankový účet predom.

INFORMÁCIE O TOVARE A OBJEDNÁVKE

Pri tovare, ktorý máme na sklade budú objednávky zrealizované od 24 do 48 hodín. Pri tovare na objednávku je dodanie individuálne, najneskôr však do 7-14 dní.
Zaručujeme Vám právo na odstúpenie od zmluvy a súčasne vrátenie objednaného tovaru bez udania dôvodu. Od zmluvy je možné odstúpiť do 14 dní od dátumu prevzatia zásielky. Pri vrátení musí byť tovar nepoškodený a v pôvodnom balení. Tovar, ktorý nesplní Vaše očakávania, pošlite na vlastné náklady prostredníctvom Slovenskej pošty ako poistenú zásielku (nie na dobierku). Zásielku odporúčame poistiť a starostlivo uchovať doklad o jej odoslaní. Do balíka nezabudnite pribaliť faktúru a formulár odstúpenia od zmluvy.
Tovar vráťte na adresu: VULCANO s.r.o.- GAS JEANS, Mlynská 104/1, 040 01 Košice.
Platby za vrátený tovar realizujeme niekoľkokrát do týždňa. Peniaze Vám budú vrátené najneskôr do 10 dní od prijatia balíka na Vami zadaný bankový účet. Alebo cez funkciu storno platby v platobnom portáli priamo na vašu platobnú kartu.
Je možné, že odoslanie potvrdzovacieho emailu zlyhalo. Niekedy sa stáva, že potvrdenie objednávky zapadne do Spamu alebo Reklamy, preto je potrebné preveriť tieto priečinky. V prípade, že e-mail nenájdete ani tam, prosím kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a my Vám radi objednávku potvrdíme.

INFORMÁCIE O PREPRAVE

V súčasnosti posielame do krajín v rámci EÚ. Zásielky do sveta sú zasielané poštou, prípadne kuriérom na vyžiadanie. Akonáhle je vaša zásielka na ceste, dostanete e-mail s číslom zásielky. Takto je ľahké sledovať priebeh vašej zásielky.

Pri objednávke nad 150 Eur máte dopravu v rámci Slovenska zadarmo.

INFORMÁCIE O PLATBÁCH

Môžete si vybrať medzi platbou vopred na účet, dobierkou (je k dispozícii len
pre Slovensko) alebo online platbou kartou.

Nie, objednať si môžete aj bez vytvorenia účtu. Vytvorenie účtu má mnoho výhod: rýchlejšie objednávanie, používanie viac ako jednej adresy, sledovanie objednávok a ďalšie.

Automaticky po vytvorení objednávky dostanete potvrdzujúci e-mail.

NAŠLI STE ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY?

V prípade ak nie, prosím neváhajte mi poslať svoje otázky na gasjeans@gasjeans.sk